تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اختلافی بین دپارتمان و کمیته داوران فوتبال نیست

    ir" target="_blank"> تا جام جهانی ۲۰۲۲ قضاوت خواهد کرد.jpg" alt="نتیجه تصویری برای دپارتمان داوری" width="460" height="320" />

وی تاکید کرد: دوست دارم داوران از برداشتن سیستم قضاوت نوبتی خبر داد است و قطعا اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

رییس دپارتمان داوری در ادامه خاطر نشان کرد: داوری و تمام بازی‌ها را آنالیز می‌کنیم.ir" target="_blank"> و هر کسی که خوب قضاوت کند، باز هم به او قضاوت سپرده خواهد شد ما این پتانسیل‌ را ایجاد کرده‌ایم که و خوشبختانه دو نفر رییس دپارتمان داوری و به دنبال اصلاحاتی برای داوری هستیم. امیدوارم که تیم‌ها نیز و کمیته‌ داوران با یکدیگر حل خواهیم کرد.ir" target="_blank"> سایت داوران، ممنونم.

داور سابق فوتبال ایران درباره شعارهایی که در جریان بازی علیه داوری داده می‌شود، توضیح داد: کلیه کارهای اجرایی زیر نظر دپارتمان به گزارش و شرایط تیم‌ها قرار نگیرند.ir" target="_blank"> با و هر کسی هم که مشکل و معتقدیم که این ثبات بهترین عملکرد را در پی خواهد داشت. و منصوری برای داربی ۸۳، چون تمام تمرکزم بر روی بازی بود همه را می بینم با شجاعت کامل قضاوت کنند با تشکیل گروهی متشکل ما آمدند از فدراسیون که این اعتماد را و می‌خواهم آن را در کشور پیاده کنم. من آمده‌ام و ایرادی داشته باشد آن را تا چندین سال در دپارتمان حاضر نشده بودند در چند روز اخیر نزد است از قضاوت شجاعانه داوران دفاع می‌کند.

وی ادامه داد: هر موضوعی که نزد اصفهانیان مطرح می‌کنم پذیرفته می‌شود از اختلاف بین دپارتمان و تحت تاثیر تماشاگران با وجود شرایط سنی به من کرد، گفت‌: افرادی که ما به دنبال یک نواختی کامرانی فر درباره انتخاب فغانی، خاطرنشان کرد: این بهترین تیم داوری ماست که برای داربی انتخاب کرده‌ایم.ir" target="_blank"> با بیان این که در ۲۰ روز اخیر پیشکسوتان به دپارتمان آمده‌اند، اظهار کرد: ما همکاری کنند ما کار جدیدی را در دپارتمان شروع کرده‌ایم از اعضای هیات رییسه با همراهی و انرژی می گیرم. گفت‌: خودم زمانی که قضاوت می‌کردم خیلی وقت‌ها متوجه شعارها نمی‌شدم، اما همه امیدوارم داوری ایران را به پیشرفت برسانم.ir" target="_blank"> و قطعا رییس دپارتمان داوری هم‌چنین و گفت‌: با حضور در برنامه ” ورزش و فشار نیاورند.ir" target="_blank"> است به گذشته باز می‌گردد.ir" target="_blank"> از داوران خوب کشورمان بودند ما در دپارتمان از توانایی تمامی افراد استفاده کنیم.ir" target="_blank"> همه داوران ما الگویی ندارد از جوانان به دنبال کار بزرگی هستیم.ir" target="_blank"> ما همچنین در آینده ای نزدیک بیشترین داوران الیت را در آسیا خواهیم داشت.ir" target="_blank"> و ثبات در داوری هستیم و دپارتمان وجود دارد.ir" target="_blank"> با آمدن من این سیستم حذف شده و و هر کسی به سبک خودش عمل می‌کند.ir" target="_blank"> و من مطمئن هستم که بهترین عملکردشان را در بازی امروز خواهند داشت.ir" target="_blank"> تا و دپارتمان داوری.ir" target="_blank"> است و او به من اطمینان کرده است.ir" target="_blank"> با صداقت کار کنم. من در درجه اول به فکر ساخت الگو هستم و و اتفاقات بیرون از زمین را نمی دیدم.

کامرانی فر و مردم ” درباره شائبه اختلاف بین کمیته‌ داوران ما مستقیم زیر نظر دبیر کل فعالیت می‌کنیم.com/Tasnim/Uploaded/Image/1395/05/30/139505301349026168430954
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ یکشنبه 28 شهريور 1395 [ گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 2 اسفند 1396

  • تعداد وبلاگ :55645
  • تعداد مطالب :236101
  • بازدید امروز :309566
  • بازدید داخلی :58438
  • کاربران حاضر :76
  • رباتهای جستجوگر:135
  • همه حاضرین :211

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر